zara depo

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

Son Yazılar
CONTACTS
zara depo
zara depolama

Ev Eşyası Depolama İstanbul geneli ev eşyası depolatmak isteyen müşterilerimize özel yaz indirimi uygulayarak uygun fiyatlar veriyoruz. Aylık 200-800 TL dolayında farklı metreküp hacimlerine sahip saklama ve depolama sandıklarımızda bütün eşyalarınızı güvenli bir biçimde saklıyoruz. Ataşehir merkezde bulunna depomuzun içinde toplamda aynı anda 11450 metreküp eşyayı depolayabiliyoruz. Eşya depolama fiyatlarımızda herkese %15 yaz indirimi uyguluyoruz. Ayrıca bir de oda kiralama biçiminde depolama da yapabiliyorsunuz. Oda kiralama fiyatları müşterimizin isteklerine uygun olarak verilebilmektedir. Eşya depolaması hakkında ayrıntılı bilgi için Zara Depolama müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz

Bazı müşterilerimiz eşya depolama dışında taşımacılık işi de yaptırmak istemektedirler. Zara Depolama ile taşıma işlemlerini daha farklı bölgeler için evden eve taşıma sayfamıza bakabilirsiniz. Sektöründe Önde Gelen Firmamız Ev Depolama da da Bu Kaliteyi Korumaktadır. Depolama piyasasında başta eşya depolama, Ev Depolama, kurumsal depolama olarak pek çok depolama hizmeti ile uzun senelerdir hizmet sunan ve kuvvetli bir kuruluş olan Zara Depolama Firması teminatı altında faaliyette bulunan firmamız siz müşterilerimizin eşya depolama taleplerinde tercih ederken düşünmeden karar verdikleri en kuvvetli ve lider İstanbul depolama firmasıdır. 

Zara Depolama Hizmetleri

21.Yüzyılda depolar sadece malların saklanması ve korunması hedefinin dışında bir takım hizmetlerin ( ambalaj ,ürün birleştirme, ambalajlama, promosyon hazırlanması ) verildiği, müşterilerin hızlı ulaşımın sağlandığı merkezler haline gelmiştir. 

Depo yeri seçimi, depo içi yerleşimi ve işletimi, depolar arası taşımalar gibi pek çok detaylar, artan müşteri beklentileri nedeni ile işletmeler açısından stratejik önem arzetmektedir Bu beklentileri karşılayacak depoların edinilmesi ve işletilmesi işletmeler açısından önemli bir yatırım ve maliyet unsuru olmuştur Değişen Pazar karşında firmalar yeteri kadar esnek olabilmek için bu konu da profesyonel, esnek lojistik hizmet sağlayıcılarına ihtiyaç duymaktadır Lojistik hizmet sağlayıcıları mal hareketlerinin yoğunlaştığı noktalarda çok kullanıcılı dağıtım ve konsolidasyon amaçlı depolar kurarak verimli ve esnek hizmet birimleri oluşturmaktadırlar. 

Bununla birlikte, müşterinin özel ihtiyaçları ve yaptığı yatırımların değerlendirilmesi amacı ile, müşterinin mevcut depo alanları yeni Lojistik teknolojileri ve bilgi sistemleriyle desteklenerek, lojistik hizmet sağlayıcılar tarafından verimli kullanılabilmektedir. Depo yönetim sistemimiz müşterilerimizin bilgi işlem yapısıyla entegre şeklide çalışarak, gerçek zamanlı ve online iş ve ürün izlenebilirliğini ve raporlamasını olanaklı kılmaktadır. Depolama hizmetlerimiz sıfır hatalı envanter yönetimini sağlamak, toplam operasyonel maliyetleri düşürmek ve mal akışını hızlandırmak için tedarik ve dağıtım faaliyetlerini destekleyecek şeklide yapılandırılmaktadır Zara Depolama İstanbul Ataşehir’de ki 3500 m²’si, kapalı alan içerisinde yalıtımlı, yerler mozaiktir. 

Depolanacak eşya özel olarak imal edilen değişik ebatlardaki kutular evlerin önünde direk olarak yüklenip kapatılarak depolama alanımıza taşınmakta ve depolanmaktadır. Ayrıca depolanacak eşyalar envanter listesine birer birer yazılarak karşılıklı imzalatılarak müşteriye sunulmaktadır. Zara Ev Eşya Depolama Firması Teklif Alabilirsiniz.

Author

zaradepolama